İletişim ve Talep : +90 543 626 33 23

 

>> Firma Profili

 

Firmamız; uzun yıllardır kumlama kabinleri ile alüminyum talaş ayırma makinalarının imalat ve pazarlaması alanında faaliyet göstermektedir.


Geçen zaman içinde pek çok firmanın, kumlama kabini ve alüminyum talaş ayırma makina taleplerini başarıyla karşıladık. Gelecekte de kalite ürün ve uygun fiyat politikasından taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Ürün tasarımı, kaliteli malzeme, usta işçilik, ekonomik fiyat ve zamanında ürün teslimi politikası ile hizmet veriyoruz.


Ürün Halkamızın içinde;


SAR - 900 Kumlama Kabini, SAR - 1000 Kumlama Kabini, SAR - 1300 Kumlama Kabini, SAR - 1800 Kumlama Kabini ve alüminyum talaş ayırma makinası yer almaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.Kumlama kabini, kumlama makinası, alüminyum talaş ayırma makinası, küçük mini kumlama makinası, vakumlu kumlama kabini, kumlama kabini, otomatik kumlama kabini, manuel kumlama kabini, küçük mini kumlama kabini, vakumlu kumlama kabini, basınçlı kumlama kabini, kumlama makinası, otomatik kumlama makinası, manuel kumlama makinası, küçük mini kumlama makinası,vakumlu kumlama makinası, basınçlı kumlama makinası,kumlama kabini imalatı, otomatik kumlama kabini imalatı, manuel kumlama kabini imalatı, küçük mini kumlama kabini imalatı, vakumlu kumlama kabini imalatı, basınçlı kumlama kabini imalatı, kumlama kabini, otomatik manuel kumlama kabini, küçük mini kumlama kabini, vakumlu basınçlı kumlama kabini, kumlama makinası, otomatik manuel kumlama makinası, küçük mini kumlama makinası, vakumlu basınçlı kumlama makinası, alüminyum talaş ayırma makinası, kumlama kabini, kumlama makinası, mini kumlama makinası, mini kumlama kabini